O JJGym

Ahoj, já jsem Honza a příběh JJGym píši již 11let. U počátku byl se mnou můj fotbalový a trenérský kamarád Honza Šmidrkal  a proto JJ :-) Tenkrát jsme se rozhodli, že bychom rádi šířili osvětu a novinky ze světa fitness u nás v Lysé nad Labem. A začali jsme s minimem náčiní v né přiíliš vyhovujících prostorech, ale s elánem a zkušenostmi nabitými lety strávených v profi sportu a v jednom z nejlepších fitness Balance clubu Brumlovka. Leta jsme se věnovali jen osobním tréninkům a skupinovým lekcím.
Honza se rozhodl s trénovaní přestat a já se do toho více ponořil. Začal jsem pracovat nejen na nastavení tréninkových plánů pro klienty, ale i na nastavení klientů samotných. Nadále se věnuji profesionálům, ale i hobíkům, kteří to myslí se sebou vážně a nechtějí nechat sebe samého chátrat. Jelikož si uvědomuji, že zdravý životní styl není jen o cvičení, spolupracuji se skvělou výživovou poradkyní Simčou a snažím se lidem poradit i co se týče spánku a regenerace. Nyní jsem se dostal do fáze, že jsem se rozhodl udělat nový JJGym, podle moderních trendů, který zpřístupním nejen svým klientům, ale i lidem, kteří si chtějí dopřát pravidelné dávky endorfinu:-)


 

Jan Knobloch

Něco o mě: Sport miluji a věnuji se mu již od útlého dětství. Nejprve jsem se věnoval fotbalu kde se mi povedlo strávit pár let na profi úrovni. Poté jsem přešel na úroveň amatérského fotbalu a s tím jsem začal trénovat ve fitness. Hodně se zajímám o funkčnost lidského těla a překonávání jeho limitů. Dnes působím na fitness scéně již 15 rokem a jsem rád, že klienti, kteří se mnou začali cvičit před lety, stále cvičí. Ať už se mnou nebo sami, ale pohyb pro ně zůstal přirozenou součástí jejich života. Nyní jsem se rozhodl služby JJGym posunout na další úroveň a otevřít nové studio, které bude vybaveno podle moderních trendů a bude k dispozici i veřejnosti. 

Moje krédo je : Ať jsi profík nebo začátečník...musíš se na každý trénink těšit a odcházet z něj sice unavený, ale šťastný a spokojený.


 

e-mail: jknobloch@seznam.cz

tel: 775 108 123