AKTUALITY Z JJ GYM

Co nabízíme….

TRX -  Toto cvičení je naprosto odlišné od tradičního posilování na strojích, které se zaměřuje na izolované svaly. Posouvá se směrem k integrovanému přístupu: k vyrovnanosti, koordinaci a flexibilitě. Závěsné cvičení na TRX systému je další velký vývojový krok při funkčním výkonnostním cvičení.

Fitslide - FITSLIDE je perfektní pomůckou k procvičení dolních končetin, zároveň umožňuje trénink laterálních pohybů (pohyb do strany), které jsou nesmírně důležité při všech sportech, u kterých dochází k rychlým změnám směru (fotbal, lední hokej, rychlostní bruslení, americký fotbal, basketbal a mnoho dalších).

Funkční trénink - Je cvičení, které učí jedince ovládat tělo ve všech rovinách pohybu. Za zakladatele funkčního tréninku se v celosvětovém měřítku považují Gary Gray, Paul Check a Národní akademie sportovní medicíny USA. Funkční trénink v základě vychází z pohybů běžného života, které jsou specifické širokým rozsahem pohybu, resp. jeho komplexností, a propojením práce více svalových skupin najednou za vlivu vnějších a i vnitřních podmínek. Základním cvičebním prostředkem je naše vlastní tělo.

Samozřejmě je stále možnost využití naší sportovní diagnostiky,osobních tréninků či uzavření soukromých lekcí

Těšíme se na Vás,

Váš tým JJGym.

(vloženo 1. 9. 2016)

Zdravíme Vás po prázdninách!

Je za námi léto plné grilování,opalování a válení se u vody. Čas to byl krásný, příjemný,ale zavelme dost lenošení a hurá opět trochu zformovat naše postavy a povadlou kondici.

Od 12. 9. jsme pro vás připravili nový rozvrh lekcí a došlo i na přidání úplně nových lekcí:

V PONDĚLÍ od 19h Funkční trénink s Danem Poběrežským  

Od 20h Power Joga s Renčou Krausovou

V ÚTERÝ od 19.30h TRX s Honzou Knoblochem

Ve STŘEDU od 19h Funkční trénink s Jančou Scott 

Ve ČTVRTEK od 18h TRX s Honzou Knoblochem a nové Waacking s Nikčou Brandtlovou

A NEDĚLE od 18h Funkční trénink s Anetou Křenovou (nebo nějakým náhradníkem :-) ) 

Těšíme se na Vás,

Váš tým JJGym.

(vloženo 22.4.2015)

Představujeme Vám novou instruktorku funkčního tréninku Janu Scott, více v odkazu Instruktoři.

(vloženo 15.3.2015)

V týdnu od 16. do 22. března se ruší hodiny jógy, děkujeme za pochopení. Váš J&J Gym.

(vloženo 4.2.2015)

Pro Váš velký zájem rozšiřujeme počet lekcí novinky Fit Slide, nově bude toto cvičení probíhat také vždy v neděli od 17.00 s Anetou Křenovou.

(vloženo 20.1.2015)

V odkazech na jednotlivá cvičení si nyní nově můžete prohlédnout video ukázky cvičení přímo z J&J Gym, jedná se o TRX, Cross workout, Fit slide, Funkční trénink a Power jógu.

(vloženo 20.1.2015)

Zveme Vás tímto na seminář o správné technice dřepu a výpadu pod vedením Anety Křenové, a to 7.2. 15:00 - 17:00 v J&J GYM. Více zde...

(vloženo 10.1.2015)

Pravidelně každý pátek a již od 16.1.2015 od 18.00 pro Vás máme připraveny lekce Cross Workout vedené Tomášem Křížem. Více informací o cvičení v hlavním menu vlevo.

(vloženo 7.1.2015)

Zveme Vás na hodinu s novou cvičební pomůckou Fit Slide. Tato horká novinka je geniálním prostředkem na procvičení celého těla. Cviky jsou rychlé, dynamické, ale zároveň vysoce efektivní při posilování jednotlivých svalových partií, při kterých se navíc kombinuje síla a vytrvalost. Přijďte si cvičení vyzkoušet na vlastní kůži a bude mít možnost poznat, jak revoluční Fit Slide je a za jak krátkou dobu Vás dokáže dostat do skvělé formy. Váš J&J Gym.

(vloženo 15.10.2014)

Ve čtvrtek 27.11. a 18.12. bohužel musíme zrušit hodinu jógy vzhledem k nepřítomnosti lektorky, děkujeme za pochopení. Váš J&J Gym.

(vloženo 1.10.2014)

Jako host navštíví JJ Gym v pátek 24.10. zkušený lektor David Rybenský a bude vést lekce TRX a Gross Workoout. Zarezervujte si proto místa co nejdříve a přijďte vyzkoušet trénink úspěšného trenéra. To vše Vám Přináší Váš JJ Gym J David je trenérem v nejlepším fitness clubu v Praze. Je velmi úspěšný a jeho lekce jsou plně navštěvovány. Jeho oblíbený sport je Crossfit. Nová disciplína, která má kořeny ve Spojených Státech se pomalu přes oceán dostala i do Evropy, potažmo do České republiky. David se letos umístil na neoficiálním amatérském mistrovství republiky na 10 místě. Tato akce je každoročně obsazována mnoha nadšenci, kteří se tomuto sportu věnují. Letos se na mistrovství přihlásilo bezmála 150 kvalifikovaných sportovců a mnoho z nich jich skončilo před branami.

Zde Vám nabízíme ochutnávku, Davidovo kvalifikační video.

(vloženo 8.9.2014)

Opět jsme pro Vás připravili lekci Body Pump v zajímavějším čase, a to od 16. 9. 2014 každé úterý od 18.30. Lekce povede naše nová instruktorka Aneta Křenová, se kterou se budete setkávat také na lekcích TRX, Funkčního tréninku a Body Pump. Zde si můžete prohlédnout Anety profil....

(vloženo 1.9.2014)

Tento pátek 5.9 Vám přinášíme novinku. Každý měsíc obohatíme program o zajímavého hosta, který povede vypsané hodiny. Tento pátek je to zkušený instruktor Filip Krusberský. Zde si můžete prohlédnout jeho profil....

(vloženo 1.9.2014)

Funkční trénink bude od 1. 9. 2014 opět pravidelně každé pondělí, a to od 18.00. Budeme se na Vás těšit!

(vloženo 29.8.2014)

Dobrý den, naši milí klienti, s koncem letních měsíců se Vám opět hlásíme s aktualitami z našeho studia J&J Gym. Pomalu se nám blíží konec prázdnin a s ním se přibližuje i termín našeho WELNESS RELAX VÍKENDU. Ještě nám stále zbývá několik volných míst. Neváhejte s námi vyrazit za aktivním odpočinkem, vezměte přátelé, kolegy, kolegyně, rodiče či sourozence. Čeká Vás pestrý program a příjemný relax. Večerní posezení je samozřejmě povoleno a zároveň doporučeno :-) Po dobu lekcí je zajištěno hlídaní pro Vaše ratolestí od 3let, pokud si je budete chtít vzít s sebou. NEZBÝVÁ JIŽ PŘÍLIŠ ČASU TAK NEVÁHEJTE A REZERVUJTE SI SVÁ MÍSTA!

(vloženo 29.8.2014)

Od 1. 9. 2014 nás čekají drobné změny v rozvrhu lekcí:

1. úterní Power Jóga s Renčou se nám přesune na pondělí od 20.00h.

2. pondělní Funkční trénink momentálně musíme zrušit, ale hledáme pro něj místo v úterním rozvrhu.

3. v pátek přidáváme lekci Funkčního tréninku od 19.00h

HLÍDEJTE PEČLIVĚ ROZVRH LEKCÍ !!!

Chystáme pro Vás také nové, velice zajímavé lekce, které jsou novinkou v oblasti fitness. Sledujte naše webové stránky a Facebook, kde se o nově spuštěných lekcích dozvíte s dostatečným předstihem. Již během podzimních měsíců pro Vás připravujeme lekce vedené externími trenéry, kteří patří ke špičce ve svém oboru. Jedním z nich je Filip Krusberský, jehož profil se můžete prohlédnout v seznamu instruktorů v hlavním menu nebo kliknutím na foto níže. Již v pátek 5.9. povede Filip lekci TRX a Funkčního tréninku, proto neváhejte a co nejdříve si zarezervujte svá místa.

(vloženo 20.7.2014)

Dobrý den naši milí klienti, „léto“ nám začalo a tak nám dovolte, abychom Vás seznámil se změnami a novinkami v našem studiu.

Přes celé prázdniny se pro Vás pokusíme maximálně udržet nynější zaběhnutý program lekcí. Na základě Vašich podnětů jsme se rozhodli snížit kapacitu na lekcích TRX na 11osob a přidali jsme jednu lekci TRX ve středu od 18 hodin. Vše pro Váš vyšší komfort. Dočasně jsme vyřadili lekce Body Pump a Gravid Jógu. Vrátili jsme zpět čtvrteční lekci Funkčního tréninku pouze ve změněném čase a to od 17.30h.

Spustili jsme Eshop s doplňky stravy a fitness náčiním, kde Vám nabízíme velice zajímavé ceny a především možnost vyzvednutí do 1-3 dnů u nás ve studiu.

Jelikož se cítíme být s Vámi čím dál tím více sblíženi, nabízíme Vám možnost objednat si tílka a kšiltovky s naším logem viz. přílohy ceny: tílko 280,-Kč a kšiltovka 180,-

Konečně jsme doladili všechny detaily a můžeme Vás pozvat na Welness relax víkend konaný 24. -26.10. 2014 v Hotelu Omnia v Janských Lázních. Tak neváhejte a pojeďte s námi. Cena je 2900,- Kč (rezervace 1000,-Kč) v které je zahrnuta polopenze a pestrý program plný sportu a relaxace. Pro podrobnější informace pište na jan.knobloch@jjgm.cz

Rezervace provádějte pomocí všech komunikačních prostředků, tj. mail, telefon, facebook. Závěrem Vám chceme popřát krásné letní měsíce strávené v naší společnosti.

   

(vloženo 8.7.2014)

Upravujeme rozvrh lekcí dle Vašich přání. Každou středu od 18.00h bude hodina TRX navíc, ve čtvrtek se pak místo Body pump vrací lekce Funkčního tréninku od 17.30h.

(vloženo 29.6.2014)

Od pondělí 30.6. je posunuta lekce funkčního tréninku již na 19.00h.

(vloženo 10.6.2014)

Naši instruktoři Honza Knobloch a Honza Šmidrkal dosáhli dalšího sportovního úspěchu, tentokrát na fotbalových hřištích, když se svým týmem Slavia Louňovice postoupili do třetí nejvyšší soutěže v ČR, České fotbalové ligy.

(vloženo 8.6.2014)

Tým instruktorů a přátel J&J Gym se zúčastnil tradičních závodů dračích lodí na řece Labi v Nymburku. Na přední příčky jsme bohužel nedosáhli, patřili jsme ale jednoznačně mezi nejlepší týmy bez tréninku :) Fotografie z akce naleznete zde....   Video na YouTube

(vloženo 26.5.2014)

Spustili jsme pro Vás nový Eshop!!! V odkazu vlevo se dostanete k nabídce zboží, které je po objednání možno vyzvednout si přímo u nás JJ Gym, nebo si nechat zboží zaslat na dobírku na Vámi určenou adresu. Všechny Vaše objednávky budeme vyřizovat v co nejkratším možném čase a k Vaší maximální spokojenosti. Váš JJ Gym!

(vloženo 14.5.2014)

Chystáme pro Vás Den měření na našem diagnostickém přístroji Body Stat 5500. Díky tomu se kdokoli může během 10 minut dozvědět více o poměru svalů, tuku a vody ve Vašem těle. Termín tohoto měření bude v neděli 25. 5. 2014 od 10.00 do 14.00 a je nutná rezervace přes náš rezervační systém, který najdete v hlavním menu vlevo.

A dále Vám přinášíme bližší informace o našem novém cvičení Gravid joga a o jeho výhodách pro těhotné ženy. Těhotenství s sebou přináší mnoho fyziologických i hormonálních změn. Většina žen může pociťovat nevolnost, slabost, únavu, ale i omezení pohybu s rostoucím bříškem. Gravid joga pomáhá vyrovnat se se všemi těmito změnami a pomáhá připravit ženu na porod. Gravid joga ale také posiluje a protahuje tělo budoucí maminky, pomáhá vytvářet prostor pro rostoucí miminko, dělohu a pro ostatní vnitřní orgány, uvolňuje napětí a stres. Pomocí dechových cvičení učí ženu správně dýchat, napomáhá vnímání svého těla a jeho respektování. Při lekcích Gravid jogy se též klade velký důraz na relaxaci a odpočinek.

(vloženo 14.5.2014)

Myslíme i na těhulky :-) Připravujeme pro Vás lekce Gravid jogy s naší lektorkou Renčou Krausovou. Již brzy budete moct přijít připravit vaše tělo na tolik zásadní okamžik ve Vašem životě. Od 5.5. je již možno se rezervovat v našem rezervačním systému, první lekce Gravid jogy proběhne tuto neděli 4.5.2014 od 19 hodin.

(vloženo 14.4.2014)

Vzhledem k velkému zájmu jsme na Den plný pohybu 26. 4. 2014 přidali jednu hodinu cvičení Body pump s Míšou Vondráčkovou, která má plánovaný začátek na 12:00. Ostatní cvičení budou v již dříve uvedené časy, které naleznete na letáku níže.....

(vloženo 8.4.2014)

Od čtvrtka 17.4.2014 se v JJ Gymu konečně dočkáte první hodiny cvičení Body Pump, což je posilovací cvičení využívající nakládací tyč s různými stupni zatížení, čímž se docílí posílení všech svalových skupin. Kapacita na toto cvičení je prozatím kapacita pouze na 5 míst od 17.30h. Po této hodině bude následovat Funkční trénink od 18.30h a Power joga od 19.30h .

(vloženo 24.3.2014)

Natočili jsme pro vás nové ukázkové video z prostor JJ Gym, na které můžete vidět některá cvičení, se kterými se u nás můžete setkat (TRX, funkční trénink) a pod dohledem našich instruktorů si je i vyzkoušet, případně i na cvičení pravidelně docházet.

(vloženo 18.3.2014)

1) Přivítali jsme do našeho trenérského týmu nové kolegyně. První z nich je  Míša Vondráčková, která s Vámi bude cvičit funkční trénink a TRX, druhou je pak Renata Krausová, lektorka Power jógy.

2) Již od úterý 25.3.2014 od 18.30 si můžete přijít zacvičit Power Jógu právě s Renatou Krausovou.

3) Máme pro vás nové termíny hodin TRX, a to vždy ve středu od 19 hodin a v pátek od 18 hodin.

4) Bohužel jsme nuceni poupravit nedělní program. Pro hodinu zdravá záda / ploché břicho hledáme vhodný termín, který upřesníme do 26.3.2014. Funkční trénink zůstává v neděli nezměněn od 17 hodin.

5) Na sobotu 26.4.2014  chystáme Den plný pohybu, kde si budete moci zacvičit a vyzkoušet více lekcí během jednoho dne. Vstupné na tuto akci bude 50Kč. Více info přineseme již brzy na našich webových stránkách.

6) Bohužel jsme nuceni pozměnit i ceník a to již od 1.4.2014

Hodina osobního tréninku  pro 1 osobu -  400Kč

Hodina osobního tréninku  pro 2 osoby -   500Kč

Hodina osobního tréninku  pro 3 osoby –  600Kč Soukromé lekce pro 4 a více osob….100Kč za osobu

U veškerých volně dostupných skupinových lekcí, tzn. TRX, funkční trénink, jóga, zdravá záda, cena zůstává na 80Kč / hod

 

(vloženo 6.3.2014)

Nově se u nás můžete setkávat s trenérkou Míšou, která povede hodiny TRX a funkčního tréninku. Poprvé si s ní můžete zacvičit na TRX ve středu 12.3. od 19.00h !!!

(vloženo 2.3.2014)

Pro nízký zájem se dočasně ruší pravidelná úterní hodina Zumby. Pravidelná úterní skupinová lekce TRX se posouvá na 19.30h.

(vloženo 10.2.2014)

Jelikož chceme pro Vás, naše klienty, neustále zlepšovat a modernizovat služby tak, aby jste od nás dostávali komplexní péči o tělo, navázali jsme spolupráci s masérkou Hankou Sobotovou, která vedle klasických masáží ovládá i techniky Breussovy masáže, masáž lávovými kameny, havajskou masáž či masáže čokoládové a medové. Podrobnosti naleznete v odkazu Masáže...

Připravujeme pro Vás také služby špičkového ortopeda a fyzioterapeutky za zvýhodněné ceny, kteří Vám zajistí profesionální diagnostiku vašich případných zdravotních problémů a následnou odbornou péči. O možnosti jejich využití Vás budeme informovat v nejbližších dnech...

Váš JJ GYM